fbpx
Sesja zdjęciowa – czyli idealny pomysł na prezent dla bliskich.

Sesja zdjęciowa – czyli idealny pomysł na prezent dla bliskich.

Urodziny, święta, rocznice, narodziny dziecka -w ciągu każdego roku aż roi się od okazji do obdarowania prezentem bliskich. Każdy z nas wie, że nie zawsze jest to prosta sprawa! Choć wybór i możliwości są ogromne, wielokrotnie stajemy przed dylematem czy wybrać prezent praktyczny, zabawny czy taki aby pozostał na długo w pamięci.

W tym miejscu chciałabym zaproponować rozważenie zakupu sesji zdjęciowej, ponieważ jest to piękny prezent. Gwarantuję, że na pewno przypadnie do gustu obdarowanej osobie! Czy naprawdę, ktoś mógłby się nie ucieszyć z profesjonalnych zdjęć swojej rodzinki, dzieci, siebie samego?

Dlaczego warto sprezentować komuś sesję zdjęciową?

Sesja zdjęciowa to nie tylko profesjonalnie wykonane zdjęcia. Jest to przede wszystkim wspaniała przygoda! W zależności od pogody możemy spotkać się w profesjonalnym studio. Dzięki temu możecie osobiście doświadczyć jak wygląda przebieg sesji „za kulisami”, której efektem są przepiękne fotografie. Moi klienci zawsze mogą liczyć na pyszną kawkę czy herbatę oraz słodki poczęstunek!

Także zdjęcia wykonywane w plenerze są wyjątkowym przeżyciem dla obdarowanego. W towarzystwie pięknych okoliczności przyrody czy oryginalnych scenerii, spacerujemy, rozmawiamy, budujemy relację. Dzięki niej, przede wszystkim, czujemy się w swoim towarzystwie swobodnie, naturalnie. Kiedy przed obiektywem utrwalam niczym nieskrępowaną emocję, radość – nic nie cieszy mnie bardziej.

Często schodząc na tematy fotografii rodzinnej, słyszę „tak, chcielibyśmy mieć takie zdjęcia, ale jakoś nie możemy się za to zabrać żeby iść na sesję”. Nie ukrywajmy, że sesja zdjęciowa nie jest produktem pierwszej potrzeby. Raczej taka usługa jest traktowana jako produkt luksusowy. Dlatego też prezent w postaci sesji zdjęciowej może być motywacją, ułatwieniem dla obdarowanej osoby, która zapewne sama nie zorganizowałaby sobie tej przyjemności.  Za to Ci, którzy już się „zabrali” za uwiecznianie w kadrach swoich chwil, tego jak zmieniają się dzieci i oni sami, regularnie odwiedzają moje studio, a w ich domach można spotkać piękne kolaże z wykonanych zdjęć, które tworzą niezapomniane historie.

Godnym uwagi jest fakt, że taki prezent to wspaniały pomyśl dosłownie dla każdego! Dla mamy na dzień mamy, a dla taty na dzień taty. Dla przyjaciół, którzy za moment zostaną rodzicami albo dla tych co właśnie nimi zostali. Dla babci, dla dziadka, żony czy męża. Prezent dobry z okazji urodzin, idealny pod choinkę, rocznicę i pewnie wiele, wiele innych okazji.

Co mogę zaproponować?

W swojej ofercie mam podstawowe pakiety sesji noworodkowej czy sesji rodzinnych, sesji ciążowych czy dziecięcych. Każdy z nich jednak możemy dostosować indywidualnie. Na specjalne życzenie można dodać fotoobraz, fotoksiązkę, kolaż zdjęc z gotowym projektem. Wszystko zależy od Was, a ja z przyjemnością doradzę i pomogę w wyborze idealnej. Na koniec otrzymujecie wydrukowane zaproszenie w estetycznym opakowaniu, gotowe do wręczenia bliskiej osobie!

Mam nadzieję, że ten krótki artykuł, przekonał Was dlaczego prezent w postaci sesji fotograficznej jest wart uwagi i może wpiszecie go na Swoją listę pomysłów.

Close Menu